Hotel Traffic
pl
Hotel Traffic
Wrocław
Hotel Traffic
NASZE POKOJE

Hotel Traffic posiada w swojej ofercie 75 miejsc noclegowych, zlokalizowanych w pokojach jedno-, dwu- oraz trzyosobowych. Większe pokoje to idealne rozwiązanie dla grup turystów, zarówno z Polski, jak również z innych krajów, którzy chcą odpoczywać w wygodnych warunkach, w samym sercu Wrocławia. To również świetne miejsce dla Gości podróżujących z dziećmi, jako że istnieje możliwość dodania do wyposażenia łóżeczka dziecięcego. Z kolei kameralne pokoje jednoosobowe stanowią odpowiedź na oczekiwania klientów biznesowych, często samotnie udających się w podróże związane z rozwojem kariery czy sprawami firmowymi.

Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki wyposażone w prysznic oraz czyste ręczniki. W każdym pokoju zamontowany jest telewizor LCD SmartTV podłączony do satelity, a także dostępny jest internet Wi-Fi bez limitów. Pokoje w standardowym wyposażeniu posiadają wygodne łóżka kontynentalne z podwójnym materacem, a także szafę, szklanki i suszarkę do włosów. Na czas pracy warto skorzystać z dostępnych w pokojach stolików z oświetleniem, zaś na wygodny relaks pozwala kącik wypoczynkowy.

Dla klientów szczególnie wymagających przygotowaliśmy ofertę pokojów deluxe. Posiadają one większy metraż aniżeli pokoje standardowe. Prócz opisanego wyżej wyposażenia można znaleźć w nich czajnik, kubki oraz kawę i herbatę, a także minibar. Dla bezpieczeństwa przechowywania wartościowych rzeczy, np. większej ilości gotówki czy sprzętu elektronicznego, każdy pokój w standardzie deluxe wyposażony został w sejf. W upalne dni temperatura nie będzie tak dokuczliwa dzięki zamontowanej klimatyzacji.

W trosce o komfort osób podróżujących w nietypowych godzinach umożliwiamy zameldowanie w hotelu nawet po północy. Zarówno recepcja, jak również bar dostępne są do dyspozycji naszych Gości przez całą dobę.

Czym się różni pokój STANDARD od pokoju DELUXE?
Pokój Standard
Smart TV LED Hotel Traffic
Łazienka z prysznicem Hotel Traffic
Łóżko kontynentalne (podwójny materac) Hotel Traffic
Stolik do pracy z oświetleniem Hotel Traffic
Szafa Hotel Traffic
Suszarka do włosów Hotel Traffic
Wi-Fi Hotel Traffic
Czajnik, kubki, kawa, herbata Hotel Traffic
Kącik wypoczynkowy Hotel Traffic
Minibar Hotel Traffic
Sejf Hotel Traffic
Klimatyzacja Hotel Traffic
Pokój Deluxe
Hotel Traffic Smart TV LED
Hotel Traffic Łazienka z prysznicem
Hotel Traffic Łóżko kontynentalne (podwójny materac)
Hotel Traffic Stolik do pracy z oświetleniem
Hotel Traffic Szafa
Hotel Traffic Suszarka do włosów
Hotel Traffic Wi-Fi
Hotel Traffic Czajnik, kubki, kawa, herbata
Hotel Traffic Kącik wypoczynkowy
Hotel Traffic Minibar
Hotel Traffic Sejf
Hotel Traffic Klimatyzacja
ZAREZERWUJ