Hotel Traffic
pl
Hotel Traffic
Wrocław
Hotel Traffic
KONTAKT
Masz pytania? Skontaktuj się z obsługą hotelu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu realizacji przesyłanego zapytania. Wiem iż przysługuje mi prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. (Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności)
DOJAZD

Z LOTNISKA WROCŁAW-STRACHOWICE

Wybierz linię 106 w kierunku "Dworcowa" i zatrzymaj się na 23. przystanku "Renoma". Następnie kieruj się na wschód i przejdź w linii prostej 350m ulicą Świdnicką.
Hotel Traffic pokaż trasę

Z DWORCA PKP WROCŁAW GŁÓWNY

Po przekroczeniu głównego wyjścia dworca należy kieruj się w lewo ul. Piłsudskiego. Przejdź ok 550m w linii prostej. Następnie na skrzyżowaniu z ulicą Świdnicką skręć w prawo. Ponownie przejdź ok 450m w linii prostej aż do budynku Hotelu Traffic Wrocław.
Hotel Traffic pokaż trasę

Z DWORCA GŁÓWNEGO PKS

Po wyjściu z dworca kieruj się na przystanek tramwajowo-autobusowy po lewej stronie. Wybierz linię autobusową "K" w kierunku "Kamieńskiego-pętla" i wysiądź na drugim przystanku - "Świdnicka". Ulicą Świdnicką, kierując się na zachód przejdź 200m do naszego hotelu.
Hotel Traffic pokaż trasę

SAMOCHODEM

Z autostrady A8 zjedź w kierunku Stadion Wrocław. Wybierz drogę krajową 94 i jedź ul. Lotniczą do końca, następnie jedź dalej Legnicką, kontynuuj jazdę wzdłuż ulicy Ruskiej, a następnie skręć w prawo w Kazimierza Wielkiego. Po 250m jazdy ul. Kazimierza Wielkiego skręć ponownie w prawo na ul. Krupniczą (parking).
Hotel Traffic prowadź na parking
ZAREZERWUJ